Ocenění TOP DOMY 2015

k3-zahorcice_15

Ocenění v soutěžní přehlídce TOP DOMY 2015 časopisu Dům a zahrada.
V 13. ročníku soutěžní přehlídky TOP DOMY 2015 časopisu DŮM A ZAHRADA


v kategorii domů s podlahovou plochou do 130m2 zvítězila naše společnost Důmrazdva ve veřejném hlasování s katalogovým domem Bungalov 6 a jeho realizací v Záhorčicích.
Kompletní výsledky: http://www.dumazahrada.cz/casopis/clanky/22722-top-domy-2015-vyhlaseni-vitezu/#.VREbsPmG8lJ
Ing. Arch. Tomáš Děták, jeden ze dvou spolumajitelů společnosti Důmazdva, s.r.o.: 
Toto ocenění nás velmi potěšilo a pomáhá nám v našem dalším směřování. U našich katalogových staveb klademe veliký důraz na kvalitní dispozice. Bydlíme v našich stavbách a máme tak osobní zkušenost s fungováním a provozem našich domů. Moderní je poctivé chování – co slíbíme, dokončíme. Jsem tu stále, zákazník má u nás jistotu dokončení a servis během užívání domu.
Všem, kteří jste nám dali hlas, opět mnohokráte DĚKUJEME za podporu v soutěži!, za váš hlas!


Bungalov 6:
Dům s typovým označením Bungalov 6 (5+kk) je navržen jako prostorné bydlení na celkem malé zastavěné ploše. V tomto nízkoenergetickém rodinném domě s celkovou zastavěnou plochou 128,7m2 a podlahovou plochou 108,6 m2 může pohodlně, levně a ekologicky bydlet rodina se dvěma či více dětmi a stále tu zbývá místo pro uložení návštěv.
Centrem dění je velký obytný prostor situovaný na střed domu, který prakticky odděluje ložnici rodičů od ostatních místností. Přímo z něj je vstup na terasu, dům je tak přirozeně propojen se zahradou. Prostor vybízí k instalaci krbu nebo kamen, které v kombinaci s instalovaným topným systémem, sníží celkové náklady na život v domě na minimum.
Dispozice domu nabízí i možnost využití půdního prostoru jako úložného…Facebook.com Pinteres instagram
Upravit nastavení cookies